top of page

#1 Major ar rekordlielu dalībnieku skaitu ir aizvadīts (video)

Junioru Tūres dalībnieku rekords, 61 dalībnieks, U-14 grupā Top 3, ar vienādu rezultātu un U-18 grupā cīņā par 1. vietu divi pretendenti ar vienādu rezultātu, vietu sadalījumu noteikšanā bija jāņem palīgā nolikums. Intriga un spriedze gan laukumā, gan no malas bija līdz pašām beigām. Kā arī sevišķi prieks par meiteņu uzrādītajiem rezultātiem HCP NETO grupā. Īsumā par Latvijas Junioru Golfa Tūres aizvadīto 3. posmu.


Atgriežoties Ozo golfa klubā, tika aizvadīts emocijām pilns Latvijas Junioru Golfa Tūres 3. posmu, #1 MAJOR (lielo punktu skaits sezonas kopvērtējuma tabulā). Jauno censoņu U-10 grupā, uzvaras gājienu Artūram Masam jr. pārtrauca Vestards Veigurs. Šo abu jauniešu duēlis bija saspringts jau no pirmās bedrītes, Masam jr. 4 birdie 9 bedrītēs, taču Veigura 3 birdie un eagle chip in 9. bedrītē ļāva izcīnīt 1. vietu,  ar rezultātu (35 stroke), kas ir – 1 pret laukumu, savukārt, cieņpilnā cīņā 2.vietu izcīnija Artūrs Mass jr. (37 stroke), un 3.vietā ierindojās Tūres debitants Dāvis Zeile ( 38 stroke).


U-14 grupā goda pjedestāls izšķīrās vien skatoties uz rezultātu pēdējās 9,6,3,1 nospēlētajās bedrītēs. Visi 3 spēlētāji uzrādija vienādu rezultātu – 80 sitieni. Taču 3. vietā ierindojās Otto Reno Rasa, 2.vietā ierindojās Markuss Buškevics, visbeidzot, nospēlējot labāk pēdējas 6 bedrītes par M.Buškevicu, uzvaras laurus U-14 grupā plūca Krišjānis Priede.


Līdzīgi gāja arī U-18 grupā, pirmo vietu dalija divi spēlētāji, taču 3. vietu izcīnija Andris Rībens (78 stroke), neveiksmīgi izspēlēta 17. bedrīte liedza Emīlam Gustavam Sangovičam uzvarēt Latvijas Junioru Golfa Tūres 3. posmā, līdz ar to E.G.Sangovičs ierindojās 2. vietā ( 77 stroke) un šī posma 1. vietas ieguvējs ar tādu pašu rezultātu (77 stroke), bet labāk nospēlējot pēdējās 3 bedrītes, bija Gustavs Kūkojs.


Stroke Neto grupā šoreiz labākas izrādījās meitenes, paņemot no goda pjedestāla 2 vietas. 3.vietā ar ( -3 neto) ierindojās Otto Reno Rasa, 2. vietā ar (-3 neto) , bet mazāku handikapu ierindojās Ance Ermansone un 1. vietā Elīza Ālupa (- 4 neto).

 

Ar posma rezultātiem var iepazīties ŠEIT


Kopvērtējumā iegūtie punkti apskatāmi ŠEIT


Bildes no apbalvošanas: 

Šāda veida dalībnieku skaits un viņu spēlē noteikti mums sniedz lielu gandarijumu un vēl vairāk iedvesmo mūs organizēt un turpināt šada veida jauniešu tūri arī turpmāk.

 

Lielu Paldies vēlamies teikt Ozo golfa klubam, par uzņemšanu un visu nepieciešamo apstākļu nodrošināšanu, lai mēs spētu pilnvērtīgi aizvadīt šo un iepriekšējo posmu!


Nākošajā posmā Latvijas Junioru Golfa Tūre dosies izbraukumā, kur jaunieši mērosies ar spēkiem 2. Jūlijā, Siguldā, Reiņa trases laukumā. Pieteikties uz posmu var ŠEIT

 

Paldies Tūres lielatbalstītājam "TUPLA" , "RED BAND" , "KEX" , kā arī Paldies pārējiem atbalstītājiem bez kuru atbalsta Tūre nebūtu iedomājama! 


208 views

Comments


bottom of page