top of page

2024. gada sezonas ir atklāta, pirmais posms Viesturos🎉


Izcils, saulains sākums 2024. gada Latvijas Junioru golfa tūres sezonai, Viesturos! Jaunā sacensību sezona ir atklāta. Pagājušā sestdienā, izcilu laika apstākļu pavadīti, 50 jaunie golferi mērojās spēkiem izaicinošajā Viesturu golfa laukumā. Trīs dažādās grupās un četrās ieskaitēs tika izcīnītas vietas un sadalīti atmiņā paliekošie, iespaidīgie un radošie kausi, Latvijas Junioru golfa tūres jaunā logo formā.U-10 grupā:

1. vieta.  Artūrs Mass jr. ( 40 stroke)

2. vieta. Dārta Ermansone (44 stroke)

3. vieta. Vestards Veigurs (49 stroke)


U-14 grupā:

1. vieta. Gabriels Taukačs ( 84 stroke)

2. vieta. Markuss Buškevics ( 85 stroke)

3. vieta. Ance Ermansone ( 86 stroke)


U-18 grupā:

1. vieta. Gatis Valters (79 stroke)

2. vieta. Emīls Gustavs Sangovičs (80 stroke)

3. vieta. Miks Rainers Eglītis (81 stroke)


Stroke Neto grupā:

1. vieta. Ance Ermansone ( - 3 neto)

2. vieta. Gabriels Taukačs ( -3 neto)

3. vieta. Letīcija Kego ( -2 neto)


Pēc spēles bija dzirdams no jaunajiem golferiem par neveiksmīgiem momentiem vai atlēcieniem kuri iezīmējās spēlētāju rezultātos, iespējams tas bija pirmā posma uztraukums kam papildus nāca Viesturu šaurais un kokiem pilnais golfa laukums. Taču, lai pierādītu, ka tā bija nejaušība, jaunajiem golferiem ir iespēja pieslīpēt meistarību un jau pēc divām nedēļām 4. jūnijā pierādīt sevis no jauna, Latvijas Junioru golfa tūres 2. posmā Ozo golfa laukumā . (pieteikties šeit)  Ar posma kopvērtējuma rezultātiem ir iespējams iepazīties rezultātu sadaļā, savukārt foto mirkļi ir pieejami galerijas sadaļā.


Neliels foto atskats no posma:Īpašs PALDIES ”Burgernīcai Pietura” par sagādātajām brokastīm un pusdienām tūres dalībniekiem un ” Mārupes siltumnīcas” par sagādātajiem labumiem šī posma vietu ieguvējiem, un Tūres lielatbalstītājam “TUPLA” , “RED BAND” , “KEX” .


Mūsu atbalstītāji:


107 views

Comments


bottom of page