top of page

4. posms, dodamies pirmajā izbraukumā 2. jūlijā uz Reiņa trasiEmocijām bagāts tika aizvadīts iepriekšējais Latvijas Junioru Golfa Tūres 3. posms, dalībnieku rekords, vairāki spēlētāji ar vienādiem rezultātiem, neskaitāmi BIRDIE un vēl chip in, rezultātos bija manāmi gan kāpumi, gan kritumi, bet tā jau ir vēsture. Vēl, vai arī tikai, atlikušas 10 dienas līdz šīs sezonas Latvijas Junioru Golfa Tūres pirmajam izbraukumam, kur 2. jūlijā, izaicinājumu Reiņa trasei metīs mūsu jaunie spēlētāji.


Tā pat kā iepriekšējā sezonā, tā arī šajā, pateicoties mūsu tūres atbalstītājiem, mums ir iespēja nodrošināt vienotu transportu posma dalībniekiem.


Atobusa maršuts 2. jīlijā būs sekojoš:

7:15 izbraucam no Bolero centra

8:00 esam pie T/C Alfa, B ieejas

9:00 Ierašanās Reiņa trasē

10:00 starts (Shotgun)

+/- 16:00 – 16:30 izbraukšana no Reiņa trases uz Rīgu

17:00-17:30 izlaišana pie Alfas

18:00-18:30 izlaišana pie Bolero centra


Pieteikšanās autobusam līdz 28. jūnijam rakstot LJGT ģenerālsekretārām uz WhatsApp (+37122061022) vai rakstot uz epastu - latvianjuniorgolftour@gmail.com. Vietu skaits autobusā ir ierobežots (48) tāpēc lūgsim visiem kuri reģistrēsies autobusam norādīt:

1.     Dalībnieka Vārds, Uzvārds

2.     Brauks abos virzienos vai brauks vienā virzienā (kādā)

3.     Vecāka, aizbildņa, kontaktpersonas kontakti

 

Atceramies, ka kopvērtējumā tiek ieskaitīti attiecīgā spēlētāja 6 labākie turnīri. Sezonas kopvērtējuma ieskaitei kvalificējas spēlētāji, kas izspēlējuši vismaz 6 posmus un vismaz 1 no tiem ārpus Rīgas, kā arī piebilstams ir, ka šajā posmā maksimālais dalībnieku skaits ir 48.


Pieteiksānās posmam līdz 30. jūnijam plkst. 18:00 ŠEIT


Posma starts: plkst. 10:00 ( no visām bedrītēm vienlaicīgi)


Dalības maksa un green fee: BEZMAKSAS

 

Latvijas Junioru Golfa Tūres nolikums: NOLIKUMS

 

Turpinām trenēties, izrunājam pozitīvās un negatīvās nianses ar saviem treneriem, pieslīpējam un jau pavisam drīz tiekamies Reiņa Trasē!

 

 

Paldies Tūres lielatbalstītājam "TUPLA" , "RED BAND" , "KEX" , kā arī Paldies pārējiem atbalstītājiem bez kuru atbalsta Tūre nebūtu iedomājama!182 views

Comments


bottom of page