top of page

8. JRTM posms Jūrmala GC – rafs, vējš, saule, karstums … bet Park ģimene turpina!Ar šīs sezonas kuplāko dalībnieku skaitu (24) otrdien Jūrmalas golfa laukumā norisinājās jau 8. JuniorRTM posms. Kā jau vienmēr Jūrmalas laukums spēlētājiem piedāvāja pacīnīties ar savu rafu, tālām distancēm no tee līdz ļoti kvalitatīvajiem greeniem, tomēr sasniedzot tos, piedāvāja arī izbaudīt prognozējamus bumbiņas ripinājumus. Māte daba otrdien arī bija parūpējusies ne tikai par visnotaļ karstu dienu, bet arī samērā stiprais vējš posmu padarīja vēl vairāk interesantu un neprognozējamu līdz pēdējai bedrītei. Laukums tiek gatavots nedēļas nogales Latvijas atklātajam čempionātam, līdz ar to šis posms kalpoja arī kā labs iesildīšanās rounds.


Tūres organizatoriem nav informācija ko ēd Park golferu ģimene pusdienās, bet tas, ka jau otro posmu pēc kārtas uzvaras laurus plūc kāds no šīs ģimenes, ir noteikti izpētes vērts. Šoreiz hcp neto ieskaitē Juneyoung Park ar rezultātu -3 ieņēma pirmo vietu, lai gan, līdz pat pašai pēdējai bedrīte pavisam reāli izskatījās ka briest pārspēle, tomēr Enijas Simanovičas (noslēgumā 2.vieta un rezultāts -1) tripple boggy uz 18.bedrītes šo intrigu atrisināja. Kā pati Enija pēc rounda izteicās - žēl par noslēguma bedri, bet tā iegūtā pieredze saspringtā momentā tikai nāks pa labu turpmākās sacensībās. Trešo vietu ar even neto rezultātu šoreiz ieguva Andris Rībens. Andris izcīnīja arī pirmo vietu stroke ieskaitē ar 76 sitieniem, nostiprinot savas līdera pozīcijas arī sezonas kopvērtējumā šajā ieskaitē.


Vēl no rezultātiem gribētos izcelt Emīla Gustava Sangoviča back nine tīrus 36 sitienus, bet šis labais sniegums noslēguma deviņās bedrītēs kopā ar iekrātiem pāris klupieniem pirmajā devītniekā, Emīlam deva tikai ceturto vietu stroke neto ieskaitē un otro vietu stroke ieskaitē (79 sitieni). Aizvadīt perfekti visas 18 bedrītes, tas būtu izcili! Lai to izdarītu vairākiem apstākļiem ir jāsakrīt tādiem kā laika apstākļi, fiziskā sagatavotība, spēles plāns, emociju kontrole, tīras, vēsas galvas utt..!

Vēsu prātu nākamajos posmos!


Visi posma rezultāti ir pieejami šeit : rezultāti

Bildes un video no pārspēles bedrītes ir pieejams šeit : galerija

Kopvērtējums pēc šī posma izskatās šāds : kopvērtējums rezultāti


Atgādinām, ka nākamās sacensības, kuras iekļautas JRTM sezonas ieskaitē ir Latvijas Junioru golfa tūres posms Valmierā, Avotos 29. augustā!
Junior RTM lielatbalstītājs:


73 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page