top of page

Junior RTM 4. posmā Jūrmalas GC uzvaras laurus plūc Adrians Elksnis 🏆Aizvadīts jau ceturtais Junior RTM posms, kurš šoreiz norisinājās Jūrmalas golfa klubā. Kā jau vienmēr, šis laukums nelika vilties, piedāvājos gan iespēju puterēt uz izcilas kvalitātes grīniem, sist no ļoti labiem fērvejiem, gan arī nodrošināja izaicinājumus pat tajos brīžos, ja dažreiz bumbiņa nonākusi sākotnēji nekaitīgā rafā. Šī bija lieliska iespēja tiem golferiem kuri ikdienā trennējas citos Latvijas golfa laukumos, apliecināt savu meistarību Jūrmalas golfa laukumā, kā arī vairākiem tā bija iespēja trenēties nedēļas nogalē notiekošajam Latvijas amatieru čempionātam.


Šoreiz ar laukumu vislabāk galā tika un savu pirmo uzvaru sezonā ieguva Adrians Elksnis, kurš ar rezultātu -2 HCP netto ieskaitē aiz sevis atstāja turnīra debitantu Otto Reno Rasu (otrā vieta un rezultāts -1 ). Adrians pēdējās 6 laukuma bedres nospēlēja ar +2 sitieniem pret laukuma PAR, rezultāts, kas izrādījās arī noteica šī posma uzvarētāju. Šoreiz veseli trīs golferi ierindojās dalītajā trešajā vietā Patrīcija Anna Jakovļeva, Rūdolfs Guntis Gūtmanis, Krišjānis Priede (visiem rezultāts Neto PAR), saskaņā ar nolikumu (zemākais hcp) trešās vietas balva aizceļoja pie Patrīcijas.


Kārtējo reizi stroke ieskaitē nepārspēts palika Andris Rībens (77 stroke). Izskatās, ka Andra izsistie 77 no baltajām izsitiena vietām vēl atstāja ‘sausu pulveri’ priekš starta Latvijas amatieru čempionātā.


Visi posma rezultāti ir pieejami šeit. Bilžu galerija pieejama šeit.


Kā vienmēr, īpašs paldies mūsu tūres atbalstītājiem par sniegto atbalstu, lai mūsu golferi tiktu pie vērtīgām balvām, bet arī varētu neraizēties par posmu green fee un dalības maksu.


Sezona jau gandrīz pusceļā, sāk iezīmēties sezonas līderi un intriga kopvērtējumā. Aicinām iepazīties ar sezonas kopvērtējuma tabulu ( Sezonas rezultāti) un pie reizes arī ar tūres nolikumu, pēc kādas formulas tiks aprēķināts sezonas kopvērtējums (JRTM nolikums).


Nākošais Junior RTM posms jau pēc 2 nedēļām – otrdiena 11. jūlijs plkst 12.00 Ozo Golf. Piesakies laicīgi! (links uz golfbox)JRTM lielatbalstītājs:154 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page