top of page

Junioru golfa sezona pusceļā, kopvērtējuma tabulas ir gana interesantas!Latvijas junioru golfa sezona jau pāri pusceļam, un aicinājums visiem jaunajiem golferiem un viņu vecākiem ieskatīties sezonas kopvērtējuma tabulās un nolikumos, lai atgādinātu sev par turnīru formātu un izplānotu laiku, treniņu grafikus un spēkus sezonas noslēguma spurtam augustā un pēdējā noslēguma posmā 16. septembrī Viesturos.

Svarīgi ir atcerēties to, ka lai kvalificētos sezonas kopvērtējuma balvu izcīņai visās grupās, ir jāpiepildās dažiem minimāliem posmu skaita dalības nosacījumiem. Kopējās rezultātu tabulas (pēc aizvadītiem 6 JRTM un 3 LJGT posmiem uz 19.jūliju) ir apskatāmas šeit (rezultāti) katra ieskaite savā šķirklī.


Bet visu pēc kārtas:


Junior RTM


Pilns JRTM nolikums ir pieejams šeit: nolikums

Atgādinām, ka saskaņā ar nolikumu JRTM tūres kopvērtējuma uzskaitē tiek ņemta vērā iegūto punktu kopsumma no labākajiem izspēlētajiem 3 JRTM posmiem (500 punkti) un 3 labākajiem izspēlētajiem Latvijas Junioru golfa tūres posmiem (600 punkti) (t.i. kopsumma no 6 posmiem: 3 JRTM + 3 Latvijas Junioru golfa tūres posmiem). Tā pat sezonas ieskaitē tiks ņemti vērā iegūtie punkti par dalību 12. jūnija Igaunijas Junior tour posmā Pērnavā (500 punkti), kā arī nopelnītie punkti par Latvijas Atklātā junioru čempionāta 2. dienas rezultātiem (3.augusts) (600 punkti).


Atlikušie posmi kur var nopelnīt JRTM punktus:


Latvijas junioru golfa tūreLJGT nolikums ir pieejams šeit: nolikums

Atgādinām, ka saskaņā ar LJGT nolikumu, katra posma 1.-7. vietas ieguvēji katrā grupā saņem kopvērtējuma punktus(no 10-1 punktiem attiecīgi). Lai kvalificētos kopvērtējuma ieskaitei jābūt izspēlētiem vismaz 3 posmiem un kas ir svarīgi, ka viens posms ārpus Rīgas- Avotos vai Reinī obligāts. Savukārt kopvērtējumā tiek iekļauti četru labāko posmu punkti.

Jāatgādina arī, ka fināla posmā (16.septembris, Viesturi) iegūto punktu skaits tiek reizināts ar koeficientu 1,5. 


Atlikušie posmi kur var nopelnīt punktus sezonas ieskaitei:


Lai veiksmīgi Jums visiem sezonas atlikušie posmi un tiekamies golfa laukumos!


Mūsu atbalstītāji:


85 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page