top of page

LJGT 4. posms izaicinošajā Reinī ir aizvadīts, taču 5. posms jau pavisam drīz, 9. jūlijā Ozo golfa klubā!Latvijas Junioru Golfa Tūres sezonas viducis jau tuvojās, bet uz 4. posmu devāmies uz vienmēr viesmīlīgo Golfa klubu Reinis. Mērena vēja nestie mākoņi ik pa laikam aizklāja siltos saules starus, bet brīžiem izklīda, ļaujot sildīties saulē. Raksturīgi Vidzemes kalnainajam golfa laukumam tas jaunajiem spēlētājiem sagādāja dažādus pārbaudījumus, kā arī tradicionālo iespēju raidīt bumbiņu pāri Siguldas ceļam, kas nedaudz pabiedēja garām braucošos auto un motocikla vadītājus. Rezultāti šoreiz bija labvēlīgi šoferiem, bet dažiem spēlētājiem rezultējās ar sodu par bumbiņas izsišanu autā.

U10 grupā (spēlē no pietuvinātām izsitienu vietām) TOP 3 spēja atkārtoti ielauzties kāda no meitenēm, šoreiz tas izdevās Lindai Beļakovai, izcīnot 3. vietu ar rezultātu (47 stroke). 2. vietā ierindojās Tomass Pāvulāns ar rezultātu (44 stroke), savukārt par 4. posma uzvarētāju U10 grupā Reiņa trasē kļuva Alekss Deme, uzrādot rezultātu (42 stroke)!


U14 grupā pēc pirmajām 9 bedrītēm īstā spēle tikai sākās, neskatoties uz Otto Reno Rasas nelielo pārsvaru pēc pirmā apļa, vēl septiņi dalībnieki bija viens otram plecu pie pleca. Mainīgs sniegums otrajā aplī parādija to, ka cīņa par goda pjedestālu būs līdz pēdējai bedrītei. 3. vietu šajā posmā izcinīja Jānis Lasmanis ar rezultātu (90 stroke). Pēc pirmā apļa Una Freimane atpalika piecus sitienus no Otto Reno Rasa un cīņa bija līdz pēdējai bedrītei, jo Unas Freimanes pārliecība un sniegums otrajā aplī apliecināja tikai to, ka mājās bez medaļas viņa netaisās braukt. Otrajā aplī Una samazina pārsvaru līdz minimumam un uz pēdējas bedrītes pārspēj Otto Reno Rasu, kurš ierindojas 2. vietā ar rezultātu (89 stroke) . Ar īpašu prieku varam paziņot, ka Una Freimane ir pirmā meitene, kura šajā sezonā uzvar U14 vecuma grupā ar rezultātu (87 stroke) !


U18+ grupā ar rezultātu (77 stroke) atkārtoti pirmo vietu šajā sezonā izcīnija Gatis Valters, atgūstot līdera pozīciju kopvērtējuma tabulā. Cieši aiz viņa ar rezultātu (78 stroke) 2. vietā ierindojās Jayden Park, un pēc nesekmīga pirmā apļa, uzrādot labāko rezultātu otrajā aplī, 3. vietu izcīnīja Maiks Vasilioglo ar rezultātu (80 stroke)!


Stroke Neto grupā uzvaras laurus plūca Latvijas Junioru Tūres debitants Roberts Jučmanis uzrādod iespaidīgu  rezultātu (-8 neto). Unas Freimanes pārliecinošais otrais aplis ļāva ne tikai uzvarēt U14 ieskaitē, bet arī ierindoties 2. vietā Stroke Neto grupā ar rezultātu (-4 neto), atstājot sev aiz muguras Gati Valteru, kurš ierindojās 3. vietā ar rezultātu (-3 neto).

 

Ar posma rezultātiem var iepazīties (ŠEIT)


Kopvērtējumā iegūtie punkti apskatāmi (ŠEIT)


Foto mirkļu atskats no posma (ŠEIT)


Neliels foto atskats no posma:
Sakām LIELU paldies piedzīvojuma parkam “TARZĀNS” par sarūpētajām dāvanu kartēm šī posma laureātiem, kā arī golfa klubam Reinis un atvadoties līdz nākamajam gadam!


 Bet šā gada Latvijas Junioru Golfa Tūres sezona turpinās.

 

Kā visi sportisti zina kļūdas ir daļa no spēles. Tas, cik labi Jūs no viņām atgūstaties,

padarīs Jūs par labākiem spēlētājiem. “Panākumi šajā spēlē ir mazāk atkarīgi no

ķermeņa spēka, bet no prāta un rakstura spēka.” - Arnold Palmer

 

Lielai daļai jauniešu vasaras brīvdienas drīz jau būs pusē, bet aktīvā golfa sezona

turpinās ar jauniem izaicinājumiem. Aicinām pieteikties nākamajam Latvijas Junioru

golfa tūres posmam, kurš norisināsies otrdien 9. jūlijā plkst. 10:00 Ozo golfa klubā.

 

Dalības maksa un green fee: BEZMAKSAS

 

Reģistrēšanās: (ŠEIT)

 

Latvijas Junioru golfa tūres nolikums: NOLIKUMS

 

Iesakam pievienoties Whatsapp grupā (ŠEIT), lai sekotu līdzi jaunumiem un aktuālai

informācijai par tūres norisi!

 

Uz tikšanos jau pavisam drīz OZO golfa klubā!


Paldies Tūres lielatbalstītājam “TUPLA” , “RED BAND” , “KEX” un pārējiem atbalstītājiem bez kuru atbalsta tūre nebūtu iedomājama!130 views

Comments


bottom of page