top of page

Sezonas 5. Posms aizvadīts ➡️ 4 posmi līdz Lielajam Finālam🚩Pamatīgs karstums jau no paša rīta, šīs sezonas 5. posmā, kurš norisinājās Ozo golfa klubā. Šoreiz laukumā devās 36 Tūres dalībnieki, kuri nenobijās no karstuma un devās cīņā par uzvaru un punktiem sezonas kopvērtējuma tabulā. Šoreiz mazāks dalībnieku skaits nekā tas bijis iepriekš, taču tas skaidrojams ar to, ka daudzi spēlētāji devušies pāri robežām sacensties uz starptautiskās skatuves, daži devās uz Lithuanian Junior Open, taču īpašs prieks ir par mūsu Tūres dalībniekiem – Emīlu Gustu Sangoviču, Tomasu Priedi, Domeniku Tralmaku, Andri Rībenu, Leo Roli un Andri Dzeni kuri devušies pārstāvēt nacionālo izlasi uz Poliju notiekošajās 2024 European Boys' Team Championship, Div. 2 . Sekot mūsu puišu rezultātiem spiežot (ŠEIT)

 

Mazāko golferu U10 grupā uzvaru atkārtoti guva Alekss Deme.(42 stroke), otrajā vietā ierindojās Frīda Legzdiņa (46 stroke) divi spēlētāji ,Dārta Ermansone un Arturs Mass jr. dalīja trešo vietu, taču, pēdējo trīs bedrīšu rezultāts liedza Masam jr. kāpt uz goda pjedestāla un trešo vietu šajā posmā izcīnija Dārta Ermansone (47 stroke).


U14  grupā uzvaras laurus plūca Tūres debitants Roberts Augusts Dombrovskis (84 stroke) sev aiz muguras atstājot otrajā vietā Jāni Lasmani (90 stroke) un trešajā vietā, uz kuru pretendējā 3 spēlētāji, bet par konkurentiem labāk nospēlējot pēdējās 3 bedrītes, ierindojās Zemgus Ermansons (93 stroke).


Vecākajā grupā - U18+ izraujot pārsvaru pēdējās 3 bedrītes, uzvarēja, Maiks Vasilioglo (76 stroke), izrādot sīvu konkurenci otrajā vietā ierindojās Adrians Elksnis (80 stroke) un TOP 3 noslēdza, Valmierietis, Miks Rainers Eglītis (83 stroke).


 Savukārt, Stroke Neto grupā vietas tika sadalītas šādā secībā: 1. vieta Maikam Vasilioglo (-1 neto), 2. vieta Adrianam Elksnim (-1 neto) un 3. vieta Mikam Upeniekam (PAR neto).


Ar posma rezultātiem var iepazīties (ŠEIT)


Kopvērtējumā iegūtie punkti apskatāmi (ŠEIT)

 

Foto atskats no posma apbalvošanas: 

 

Lielu Paldies par šo sezonu, un atvadoties līdz nākamajam gadam, vēlamies teikt Ozo golfa klubam, par uzņemšanu un visu nepieciešamo apstākļu nodrošināšanu, lai mēs spētu pilnvērtīgi aizvadīt šo un iepriekšējos posmus!


Nākošajā posmā Latvijas Junioru Golfa Tūre dosies lielajā izbraukumā, pie kaimiņiem, uz Pērnavu, Igauniju, kur jaunieši mērosies ar spēkiem gan savā starpā, gan ar Igaunijas jauniešiem Estonian Junior Tour, aizvadot 6. posmu Latvijas Junioru Golfa Tūrē. Ar šī posma aprakstu var iepazīties (ŠEIT) 

 

Paldies Tūres lielatbalstītājam "TUPLA" , "RED BAND" , "KEX" , kā arī Paldies pārējiem atbalstītājiem bez kuru atbalsta Tūre nebūtu iedomājama! 104 views

Comments


bottom of page