top of page

Ziņas no 3. LJGT posma mājīgajā ‘Reinī’!Pašā vasaras un Latvijas Junioru golfa tūres sezonas viducī devāmies uz vienmēr viesmīlīgo Golfa klubu Reinis. Mērena vēja nestie mākoņi ik pa laikam draudēja ar lietu, ik pa laikam ļāva saulei pasildīt jaunos golferus un beigās iztikām ar pavisam nelielu lietutiņu dažu minūšu garumā.


Lai gan daži tūres patstāvīgie spēlētāji jau bija devušies uz Lietuvas junioru “openu”, šoreiz dalībnieku skaits bija Reinim optimāls – sacentās 28 jaunieši.


U10 grupā(spēlē no pietuvinātām izsitiena vietām) meitenēm uzvarēja Dārta Ermansone 9 bedrīšu izspēli noslēdzot ar rezultātu +13 pret laukumu. Zēniem šajā vecuma grupā labākais rezultāts Morisam Spalviņam - +10 !


U12 grupā meitenēm spēlējot 18 bedrītes pirmā Una Freimane, savukārt zēniem ļoti saspringtā cīņā pēc 18 bedrītēm bija skaidrs tikai 1.vietas ieguvējs – ar divu sitienu pārsvaru pār Robertu Augustu Dombrovski un Otto Reno Rasu uzvarēja Krišjānis Priede. Savukārt Robertam un Otto bija nepieciešama pārspēle divās bedrītēs, lai noskaidrotu, ka šoreiz otrais būs Roberts !


Gan sevi , gan visus pārējos pozitīvi pārsteidza U14 grupas uzvarētājs Markuss Buškevics – nospēlēt laukumu ar 74 sitieniem , tas ir ar +2 pret laukumu – kā izteicās sacensību tiesnesis Guntars Dobelis – daudzi gribētu šādi nospēlēt ! Tiešām bija bauda skatīties Markusa spēli !


U16 grupā uzvaru izcīnīja Gustavs Kūkojs. Arī šajā grupā par otro vietu notika pārspēle starp Eniju Simonoviču un Miku Raineru Eglīti. Raineram nepaveicoties ar pirmo sitienu, savukārt Enijai spēlējot maksimāli droši un bez lieka riska – otro vietu sev nodrošināja Enija.


U18 grupā ar rezultātu +4 pirmo vietu ieņēma Tomass Priede. Šis rezultāts ņemot vērā, ka viņa galvenais konkurents Andris Rībens šoreiz nepiedalījās var izrādīties svarīgs kopvērtējuma tabulā sezonas noslēgumā !


Junior RTM ieskaitē pēc neveiksmīgā iepriekšējā JRTM posma, šoreiz ar iespaidīgu rezultātu -12 neto uzvarēja Markuss Buškevics, otrajā vietā aiz sevis atstājot Rūdolfu Gunti Gūtmani (-7), trešajā Tomasu Legzdiņu(-4). Markuss Buškevics ar dienas absolūti zemāko sitienu skaitu (74 sitieni), nevienam neatstāja cerības Stroke ieskaitē.


Lai arī diena ar pārspēlēm izvērtās gara, tomēr noskaņojums visiem bija foršs ! Sakām LIELU paldies golfa klubam Reinis un atvadāmies atkal uz gadu! Bet šā gada Latvijas junioru golfa tūre sezonu turpinās 29.augustā Avotu golfa klubā Valmierā, savukārt junior RTM tūres nākošais (7.) posms jau otrdien , 25.jūlijā , Ozo golfa klubā. Lai viesiem brīnišķīgs vasaras turpinājums !


Visi posma rezultāti pa grupām apskatāmi ir šeit: Rezultāti

Savukārt, tik līdz būs atjaunoti sezonas kopējie rezultāti to ziņosim atsevišķi!Mūsu atbalstītāji:


67 views

Comments


bottom of page