top of page

Adrianam Elksnim 'back2back' uzvaras. #5 JRTM posma apraksts.


Divas uzvaras pēc kārtas un JRTM sezonas līdera statuss Adrianam Elksnim!


Kamèr vairàki vadošie Latvijas junioru golferi ir devušies uz Slovākiju aizstāvēt mūsu valsts krāsas Eiropas 2.divīzijas komandu čempionātā, otrdien JRTM posmā stabili labu sniegumu turpināja demonstrēt Andrians Elksnis. Ar iespaidīgu -9 (stroke neto) Adrians izcīnija jau otro uzvaru pēc kārtas JRTM posmos. Adrians jau no paša sākuma uzņēmās līdera lomu un to pārliecinoši nosargāja līdz galam. Šī uzvara palīdzēja Adrianam izrauties sezonas kopvērtējuma tabulā 1. vietā, tikai par 1 punktu apsteidzot Markusu Buškevicu.


Lai šajā posmā kāptu uz goda pjedjestāla, bija nepieciešams spēlēt labāk par savu hcp. Tas izdevās vēl diviem spēlētājiem - 2.vietas ieguvējam Jayden Park(-5) un 3.v ieguvējam Rūdolfam Guntim Gūtmanim (-2).


Pagalam neveiksmīga spēle otrdien izvērtās sezonas vienam no līderiem Markusam Buškevicam, bet tāds jau ir tas golfs - svarīgākais ir tas nākamais sitiens, un noteikti šī posmà iegūtās atziņas tikai nāks par labu sezonas turpinājumā. Patīkami ir redzēt arī ar vien vairāk dàmas JRTM posmos un tas jau ļauj tūres orgkomandai domàt par atsevišķu ieskaiti mūsu junioru dāmām nākamajā sezonā!


Stroke ieskaitē uzvaru šajā posmā izcīnija Francis Gavars ar rezultātu 78 sitieni, kurš šogad pirmo reizi piedalījās kādā no JRTM posmiem.


Otrdienas posma rezultāti ir pieejami šeit: Rezultāti

Sezonas kopvētējums pēc otrdienas posma: Sezonas kopvērtējums


Paldies JRTM lielatbalstītājam Eco Baltia par sarūpētām veltēm no Ozo Golfa kluba un Fazer iespaidīgajiem dāvanu maisiem 1. - 3. vietu laureātiem.Vēl dažas svarīgas lietas no orgkomitejas!


Iepriekšējā posmā (Jūrmala GC 27.06) sacensību komiteja par spēli no nepareizajiem tee box jau pēc sacensībām diskvalificēja divus spēlētājus, tādēl ir svarīgi ir visiem pirms spēles pārliecināties par savam vecumam atbilstošam tee box (nolikums un saņemtà tee time informācija no golfbox) un pie tā pieturēties visu spēli.


Un vēl viena svarīga lieta - neierašanās uz posmiem, par to savlaicīgi nepaziņojot!

Dažkārt rodas situācijas, ka reģistrējušies spēlētāji nepaziņot neierodas uz starta, tādējādi radot organizatoriem neērtības un arī dažkārt neļaujot startēt citiem golferiem kuri ir “waiting listē”. Šāda veida uzvedība noteikti nav vēlama un ir izskaužama, lai mēs celtu junioru tūres kvalitāti un cienītu citus spēlētājus un organizatorus. Sacensību orgkomiteja diskutēs par veidiem kā šādas situācijas nepieļaut turpmāk!JRTM lielatbaltītājs:


202 views

Comments


bottom of page