top of page

JuniorRTM #2 posms @ Ozo - Dans Patriks Dukurs pēdējā bedrītē izrauj uzvaru 🚀
Ar iespaidīgu pēdējo deviņu bedrīšu sniegumu (no baltajām izsitienu vietām pieveicot laukumu ar PAR rezultātu, kas ir 36 sitieni 😎) Dans Patriks Dukurs svētdien notikušajā Junior RTM otrā posmā sacensībās nodrošināja sev uzvaru ar kopējo rezultātu HCP net -1.


Otro vietu ieguva Filips Markss (HCP net PAR rezultāts), trešajā vietā ierindojās pagājušā gada Junior RTM čempions Andris Rībens ( HCP net +1). Tieši pēdējās 3 bedrītēs izšķīrās posma uzvarētāja liktenis starp Filipu, Andri un Danu Patriku. Dana Patrika pēdējo 3 bedrīšu PAR pēc kārtas, Filipa PAR pēdējā bedrē, un Andra 2 buggy pēc kārtas 17.un 18.bedrēs izkārtoja sacensību beigu tabulu. Kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka lielas uzvaras tieši atrisinās līdz ar sacensību pēdējo sitienu un sākums ne vienmēr ir izšķirošais, bet svarīgi ir nepazaudēt spēles fokusu un koncentrēšanos uz katru atsevišķu sitienu. Dana Patrika spēles iesākums (FRONT 9 rezultāts 46 sitieni) un spēles beigas (back 9 laukuma iziešana ar 36 sitieniem, jeb laukuma PAR) rezultātu tikai to apstiprināja!


Kopumā posmā piedalījās 15 golferi, daži piedalījās pirmo reizi. Izcelšanas vērts ir meiteņu starts posmā - Patrīcija Anna, Elizabete, Keita, Ance ir lielisks papildinājums Junior RTM. Iesākums liekas ir grūts, bet patīkami bija redzēt to cīņas sparu un nepadošanos, un šī vērtīgā pieredze un iegūtie punkti noderēs nākamajās sacensībās. Arī Domeniks, Tomass, Roberts Augusts, Gabriels, Nils, Krišjānis un Krists visi uzkrāja ne tikai pieredzi, bet arī vērtīgus punktus sezonas kopvērtējumam. Novēlām izdošanos nākamajos posmos!

Savukārt Stroke ieskaitē nepārspēts jau otro posmu pēc kārtas nepārspēts palika Andris Rībens (+7, jeb 79 sitieni).


Šī sezona solās būt ļoti interesanta un neparedzama. Tā piemēram 1. Junior RTM posma uzvarētājs Markus Buškevics ar HCP neto rezultātu +6 šoreiz ierindojās 6. vietā.Visbeidzot, pateicoties mūsu atbalstītājiem – Eco Baltia, Fazer, BWT, Mitigate, ECCO, PIETURA burgernīca, Meat Chef, ELKO un POCO - tūres organizatori ir sarūpējuši gan posmu, gan iespaidīgas sezonas kopvērtējuma balvas. Pagaidām sezonas balvas vēl neatklāsim, lai saglabājas maza intriga!


Nākamais JuniorRTM posms norisināsies Ozo GC 6.jūnijā Latvijas Junioru golfa tūres ietvaros. Uz tikšanos tur!JRTM lielatbalstītājs:


80 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page