top of page

Latvijas golferi iekaro Estonian Junior Tour pirmo posmu @ Parnu White Beach Golf 😎
Jāsaka kā bija! Sākotnēji bija tikai tāda doma - kopā uzorganizēt braucienu 8-12 spēlētājiem no Latvijas, labi nostartēt, parādīt konkurenci igauņiem, iegūt vērtīgu pieredzi nākamajiem posmiem! Taču, tuvojoties pieteikšanās gala termiņam, sapratām ne tikai to, ka nu būs pārspētas pat visoptimistiskākās dalībnieku prognozes, bet arī to, ka mūsu golferiem ir tikai vajadzīgs labs pamudinājums un kopības sajūta, lai kopā gāztu kalnus!


Pirmajā Estonian Junior tour posmā, kurš šoreiz norisinājās Pērnavas White beach golf laukumā, kopā astoņās zēnu un meiteņu vecuma grupās uz starta stājās 89 dalībnieki, tajā skaitā 21 no Latvijas. Paralēli iekaitēs Estonian junior tour, mūsu golferi krāja arī vērtīgus punktus sezonas Junior RTM ieskaitē. Lai arī daļa jauno golferu kopā ar saviem vecākiem bija atbraukuši jau dienu iepriekš, lielākā lielākai daļai diena sākās pa visam agri plkst. 6:30 no rīta ar jautru kopā ceļu no Rīgas uz Pērnavu trīs organizētos mikro busiņos. Par patīkamu pārsteigumu bija parūpējušies mūsu atbalstītāji Fazer un Burgernīca Pietura, kuri ar jauku un garšīgu “welcome” groziņu, iedeva enerģijas sākuma devu!


Golfa sezona Latvijā jau rit pilnā sparā, un vairāki golferi ir apliecinājuši savu sportisko formu Latvijas golfa laukumos. Taču, pavisam cita lieta šo sportisko formu apliecināt svešā laukumā, neierastā konkurencē un izšķirošos momentos. Papildus stresu noteikti vēl pienes arī apstāklis par savas valsts pārstāvēšanu, ar ko mūsējie tika galā godam:

Trīs pirmās vietas 🥇(U21 Andris Rībens, U16 Markuss Buškevics, Stroke Andris Rībens), divas otrās vietas🥈 (U16 Emīls Sangovičs, Stroke M.Buškevics), divas trešās vietas 🥉(U21 Patrīcija Anna Jakovļeva, Stroke E.Sangovičs)!!!


Iespaidīgs sniegums tīro sitienu (Stroke) grupā, kur visas 3 pirmās vieta ieņēma Latvijas golferi - 1.v A.Rībens (76 sitieni), 2.v M.Buškevics (77sitieni), 3.v E.Sangovičs (sitieni 77), savukart sezonas ieskaitē Junior RTM Hcp Netto klasē vērtīgus punktus nopelnīja Markuss Buškevics (1.vieta, -9), Jayden Park (2.vieta, -3), un dalītā trešā vietā Filips Markss ( +2), Patrīcija Anna Jakovļeva (+2). Junior RTM🇱🇻 stroke klasē atkal nepārspēts palika Andris Rībens (76).


Ne pa velti saka ka izšķirošie notikumi golfā notiek aptuveni 15-20 centimetros, tas ir – galvā starp ausīm, un mūsu vadošajiem junioru golferiem šoreiz tās saglabājās vēsas, pretēji mūsu kaimiņiem Igauņiem. Tā, piemēram, U21 meiteņu grupā Patrīcija Annas Jakovļevas 3 PAR pēc kārtas pēdējās 3 laukuma bedrēs ļāva nosargāt 3.vietu. Asa sižeta filmas cienīgi notikumi pēdējās bedrītēs norisinājās puišu U21 grupā, kur Andris Rībens savu pirmo vietu ar viena sitiena pārsvaru izcīnīja tieši pateicoties sniegumam pēdējās četrās bedrītēs (trīs PAR, tikai viens buggy, kopā +1), pretēji Igauņu Aivara Palberga un Karla Kreevs sniegumam tajās pašās bedrītēs attiecīgi +3 un +4. Arī U16 zēnu grupā visi izšķirošie notikumi norisinājās tieši pēdējās četrās bedrītēs un ne tikai. Tā grupas uzvarētājs Markuss Buškevics pēdējās astoņas bedres nogāja ar laukuma PAR, otrās vietas ieguvēja Emīla Sangoviča sniegums pēdējās četrās bedrēs (laukuma PAR), Latvijai deva pirmo divu vietu virsvadību pār Igauņu spēlētājiem Hartu Aoveeru un Rasselu Orumagi (pēdējās četras bedres attiecīgi +2 un +4 pret laukuma PAR). Malači!!! Šie notikumi noteikti nāks par labu pārliecībai un pieredzei nākamajos turnīros!


Nedaudz šoreiz līdz godalgotam pjedestālam pietrūka Tomasam Priedem (U21 grupa 4.vieta), Krišjānim Priedem (U12, 4.vieta), Unai Freimanei (U12, 4.vieta). Šoreiz neaizsniegtais būs labs pamudinājums turpināt turpināt trenēties un sasniegt medaļas nākamreiz!Sezonas kopvērtējuma tabula jau paliek interesantāka un izkristalizējas līderi. Vēl ir daudz posmi priekšā un sezonas nolikums ļauj izmanot daudz iespējas lai paceltos kopējā tabulā. Junior RTM sezonas kopvērtējuma tabula pēc Igaunijas posma nu izskatās šāda: kopvērtējuma tabula.

Jauno golferu vārdā sakām īpaši LIELU PALDIES mūsu sezonas atbalstītājiem par šo lielisko iespēju aizvest jauniešus uz Igauniju iegūt vērtīgu pieredzi, kura noteikti noderēs turpmāk.


Savukārt Igauņi ir priecīgi par labu konkurenci un mēs, savukārt parādījām, ka ar mums ir jārēķinās!💪💪💪


Visi noteikti ir ieguvuši ļoti vērtīgu pieredzi startējot sev neierastā laukumā un konkurencē! Mēs visi bijām kā vienota komanda! lepojamies!!!⛳️🏌️‍♀️🏌🏼‍♂️🇱🇻Uz tikšanos nākošajā posmā 27.06. (otrdiena) ⌚️13:00 @ Jūrmalas GC. Piesakies šeit.JRTM lielatbalstītājs:123 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page