top of page

Latvijas junioru golfa tūres 4.posms Avotos!


Laikam jūtot skolas gada tuvošanos uz Avotu posmu bija pieteikušies 42 (!!!) dalībnieki – tik daudz uz ārpusrīgas posmiem nekad nebija bijis ! Tā kā ceļš uz Valmieru ir pietiekami tāls, jau diezgan agri no Spices izripoja lielais autobuss, lai paņemot vēl lielāku pulciņu pie Mēbeļu nama “caur” ceļu remontu iestrēgumiem dotos uz Avotiem. Lai arī debesis rādījās bīstami drūmas, beigās šoreiz Avotos iztikām bez lietus.


Iepriekšējā dienā gan Valmiera bija salijusi pamatīgi līdz ar to laukums bija diezgan “mīksts” un jaunajiem golferiem bija jāpierod gan pie feirvejiem , gan pie ne visai gludajiem grīniem. Bet kopumā spēle bija ļoti interesanta un to jau “iezīmēja” U10 puiši, kur deviņu bedrīšu izspēle noslēdzās ar vienādu +5 rezultātu Jānim Lasmanim , Zemgusam Ermansonsam un Morisam Spalviņam. Tā gan bija cīņa par otro vietu, jo ar četru sitienu atstarpi , ar lielisku +1 rezultātu pirmo vietu aizņem Miroslavs Bogdanovs. Pārspēle puišus sarindoja sekojošās vietās : Zemgus Ermansons palika ceturtais, Moriss Spalviņš – trešais un Jānis Lasmanis – otrais. Meitenēm U10grupā pirmā Emīlija Veigure, otrā Dārta Ermansone un trešā Avrora Tokareva.


U12 zēniem bija vismazākā konkurence – tikai divi dalībnieki un te pie uzvaras tika Krišjānis Priede aiz sevis atstājot Otto Reno Rasu . Meitenēm piecas dalībnieces un tikai ar viena sitiena pārsvaru šoreiz uzvarēja Keita Dzirniece, otrā Ance Ermansone, trešā Una Freimane.


U14 grupā vienmēr ir ļoti sīva cīņa un arī šoreiz pats par sevi jau runā fakts, ka Markuss Buškevics kurš spīdēja un sasniedza karjeras labāko rezultātu Reinī – šoreiz palika ārpus trijnieka ! Uzvara uzvaru svinēja Jayden Park, otrais Domeniks Tralmaks un trešais Kristofers Ventinieks.


U16 grupa dāvāja otro šīs dienas pārspēli – uzvarēja Gustavs Kūkojs , bet trīs puiši – Emīls Gustavs Sangovičs , Adrians Elksnis un Miks Rainers Eglītis, atpaliekot par vienu sitienu no Gustava, sasniedza vienādu rezultātu. Pārspēlē 1.bedrītē Emīls izvēlējās riskēt un izpildīja lielisku draivu pa tiešo uz grīna! Adrians izvēlējās drošāku sitienu par feirveju un veiksmīgu īso otro sitienu . Emīlam neizdevās pirmais putts savukārt otrais ieripoja bedrītē. To pašu iespēja Adrians – līdz ar to jāiet uz otro bedrīti, bet nu jau divatā, jo Miks izstājās un viņam jāsamierinās ar 4.vietu . Otrajā pārspēles bedrītē Emīls pārsita pāri grīnam, savukārt Adrians nosēdināja bumbiņu kādus 12 metrus no bedrītes uz grīna. Pēc ne visai veiksmīga Emīla čipa Adrianam atlika izdarīt drošu puterējumu maksimāli tuvu bedrītei un tas viņam arī izdevās – ar to pašu spēle bija galā – Adrians ieņēma otro vietu.


U18 grupā atkal uzvarēja Andris Rībens , atstājot aiz sevis Tomasu Priedi un trešajā vietā Rūdolfs Guntis Gūtmanis.


Junior RTM Stroke neto ieskaitē pirmo vietu (un arī pirmo reizi sezonā!!!) ar rezultātu -5 nepārspēts palika Krišjānis Priede, savukārt otro vietu ar rezultātu -4 un pateicoties zemākam Hcp ieņēma Jayden Park. Trešais arī ar rezultātu -4 Miks Reiners Eglītis. Stroke ieskaitē jau kuro reizi sezonā nepārspēts palika Andris Rībens(rezultāts 68 sitieni, jeb +4 pret laukuma PAR).


Atvadoties no Avotiem visi jau domās bija Viesturos – 16.septembrī izšķirsies 2023.gada sezonas kopvērtējuma uzvarētāji ! Tiekamies pēc divarpus nedēļām tradicionāli Viesturu Golfa klubā !


Bilžu galerija no LJGT Avotu posma ir pieejama šeit: galerija

Sezonas rezultāti gan LJRT gan JRTM ir pieejami šeit : sezonas kopvērtējums


Mūsu atbalstītāji:


88 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page