top of page

Latvijas Junioru Golfa Tūre #2 un RTM Junioru Tūre #3 @ Ozo (ar VIDEO 🎥🤩)
Ja tūres pirmā posma Viesturos dienu varēja saukt par pirmo pavasarīgi silto sezonas dienu, tad otrais posms Ozo golfa klubā visus priecēja jau ar riktīgi vasarīgu siltumu ☀️! Tūres dalībnieki izbaudīja lielisko laiku un brīnišķīgi sagatavoto laukumu, par ko liels paldies Ozo golfa klubam un Sandim personīgi 🙏🏻!


Posma video apskats un īsas spēlētāju intervijas 🎥
Kā jau parasti katram no spēlētājiem bija labāki brīži un bija sāpīgas neveiksmes, bet sacensība bija interesanta un kā jau tas golfā mēdz būt netrūka arī negaidīti vietu sadalījumi. Mazāko meiteņu U10 grupā vietu sadalījums tāds pats kā pirmajā posmā – Emīlija Veigure diezgan pārliecinoši pārspēja Dārtu Ermansoni. Zēniem U10 uzvarētāji samainās vietām – pirmā posma uzvarētājs Moriss Spalviņš palika otrais , bet Jānis Lasmanis 🏆 izcīnīja uzvaru.


U12 meiteņu grupā pirmajā posmā nespēlējusī Keita Dzirniece 🏆 apsteidza pirmā posma līderes Anci Ermansoni un Unu Freimani. Šajā veciuma grupā zēniem no trešās vietas pirmajā posmā uz pirmo “uzlēca” Gabriels Taukačs 🏆. Pirmā posma uzvarētāji Krišjānis Priede un Roberts Augusts Dombrovskis (dēļ kļūmes ar rezultātu uzskaiti pārspēle par pirmo vietu šajā grupa notiks tur pat Viesturos noslēguma posma laikā!).


U14 grupā uzvaru svinēja Domeniks Tralmaks 🏆. Savukārt pirmā posma uzvarētāju Markusu Buškevicu tikai par viena sitiena tiesu apsteidza Jayden Park 🏆 , kurš pirmo posmu izlaida.


U16 grupā Miks Rainers Eglītis atkārtoja savu bronzas rezultātu, iepriekšējā posmā uzreiz aiz pjedestāla palikušais Filips Markss šoreiz otrais, toties Gustavs Kūkojs 🏆 no otrās pozīcijas Viesturos tika pie uzvaras.


Vecākajā grupā U18 tikai ar viena sitiena pārsvaru uzvaru izcīnīja Tomass Priede 🏆 atstājot aiz sevis Andri Rībenu. Tikai ar diviem sitieniem aiz Andra sacensības trešajā vietā noslēdza Anna Patrīcija Jakovļeva.


RTM klasē šoreiz labākā bija Patrīcija Anna Jakovļeva 🏆.
Pēc šī posma Latvijas Junioru golfa tūre dosies ārpus Rīgas izbraucienā – nākošais, trešais posms notiks 18.jūlijā Reiņa golfa klubā. Kā parasti tiks nodrošināta iespēja nokļūt Siguldā ar tūres autobusu. Lūgums savlaicīgi pieteikties gan sacensībām, gan autobusa braucienam! Bet RTM junioru tūres nākošais posms 27.jūnijā, Jūrmalas golfa klubā.


Lai vasara turpinās tik pat saulaini kā otrdien Ozo laukumā un tiksimies foršajā Reiņa laukumā! 🥳


Mūsu atbalstītāji:100 views

コメント


bottom of page